Nāc pamēģināt kērlingu
Tas ir vienkāršāk nekā Tu domā!
Latvijā kērlingu iespējams spēlēt  tikai pāris vietās – Rīgā, Jelgavā, Talsos un Ventspilī un no 2013.gada arī Tukumā.
Kērlingu var spēlēt gan individuāli, gan draugu vai ģimenes lokā, gan korporatīvi.
Tukuma ledus hallē ir divi kērlinga celiņi, kas ir pieejami jebkuram interesentam no 15.gadu vecuma. Nodarbības notiek nedēļas atpūtas dienās – sestdienās un svētdienās. Iknedēļu halles interneta  vietnē  www.tlh.lv lapā Ledus laukums tiek atjaunota informācija par kērlinga nodarbību laikiem.   Samaksa:  par vienu  spēli  līdz  8 personām -  60 EUR; spēle grupai (1 stunda) 200 EUR; spēle grupai 2 stundas 400 EUR;   Izprast spēli palīdzēs instruktors; maksa instruktoram -  20,00 EUR/h.

Dodoties uz kērlinga apmācību, līdzi paņemiet kādu siltāku apģērbu (hallē gaisa temperatūra ir aptuveni +11 grādi) un neaizmirstiet arī maiņas apavus (vislabāk sporta apavus).  Spēles inventārs pieejams uz vietas.

Tukuma ledus hallē ir iespējams noorganizēt kērlinga apmācību grupām, piemēram darba kolektīviem, skolu vai interešu grupām, savlaicīgi vienojoties ar halles vadību par ledus lauku īri.

Ledus halle ir piemērota vieta korporatīvam pasākumam ar sportisku un azartisku aktivitāti  – kērlingu.   Jautājiet, vienosimies un mēs parūpēsimies, lai Jūsu kolektīva pasākums kļūtu par neaizmirstamu notikumu un sniegtu Jums daudz pozitīvu emociju!
Kontakti:
T. 63107470 (halles administratore)
T. 26635775 (vadītājs)
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.