Fiziskas vai juridiskas personas var iznomāt SIA „Tukuma ledus halle” telpas un inventāru  dažādu pasākumu organizēšanai, iesniedzot aizpildītu telpu nomas pieteikuma veidlapu Tukuma ledus halles administrātorei personīgi vai nosūtot to pa faksu 63107463 vai e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .  Lūgums iepriekš saskaņot vēlamās telpas pieejamību norādītajā laikā. Ja telpas ir aizņemtas, vienosimies par citu datumu vai telpām.   Pieteikums iesniedzams ne vēlāk kā 10 (desmit ) dienas pirms plānotā pasākuma.
Telpu nomas iesnieguma veidlapa

Izsakiet savas vēlmes, bet  mēs, savu iespēju robežās,  darīsim visu,  lai Jūsu iecerētais pasākums izdotos pēc iespējas labāk!
Pieejamais aprīkojums: galdi, krēsli, mikrofons, projektors, dators, tāfele, TV, Internets Wi-Fi.

Lai  notikumu padarītu īpašu, piedāvājam visa veida svinību, banketu vai prezentāciju  telpu un galdu  noformēšanu. Telpu noformējums piešķirs jebkuriem svētkiem vai pasākumiem spožumu un radīs patiesi jauku noskaņu. Florista pakalpojums jāpiesaka vienlaicīgi ar telpu pieprasījumu vai arī  personīgi  zvanot floristei Anitai Liepiņai  pa  tālruni 26422912.  
Cenrādis
Konferenču zāle 1h
 ar aprīkojumu

Viesību zāle 1 h
ar aprīkojumu

Zāle 1 h  bez aprīkojuma

22,00 €


15,00 €


10,00 €

 

Kontakti: 63107470,  26633273, e-pasts This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.