Lai popularizētu hokeju un daiļslidošanu, aktivizētu sporta aktivitātes bērnu un jauniešu vidū, kā arī dotu plašākas atpūtas iespējas visiem interesentiem, 2005.gada novembrī Tukumā tika atvērta ledus halle. No 2008.gada 1.janvāra  Tukuma ledus halle ir Tukuma pašvaldības īpašumā.    Modra Liepiņa (olimpieša, sporta pasākumu organizatora)  vadībā,  halles  kolektīvs ar prieku un atbildību rūpējas par ikviena halles  viesa labsajūtu un sportisko garu.

Tukuma ledus hallē ir izveidota ledus arēna ar slidu nomu un slidu asinātavu, viesnīca, kafejnīca, semināru un konferenču zāle, sauna un trenažieru zāle,  frizētava , sporta veikals „Hokeja pasaule" (t. 63124122). Ledus halles telpas, t.sk. ledus laukumu, ir iespējams nomāt  sporta, kultūras vai izklaides pasākumu organizēšanai. Par telpu nomu interesēties zvanot halles administratorei pa tālruni 63107470.

Sadarbībā ar biedrību "Hokeja klubs Tukums", kas īsteno bērnu un jauniešu apmācības hokeja un daiļslidošanas interešu izglītībā, Tukuma ledus halle piedāvā  apgūt slidotprasmi, hokeja spēles un daiļslidošanas iemaņas. Precīzu informāciju par apmācībām hokejā var gūt pie trenera Jāņa Svitiņa (t. 29763785), par apmācībām daiļslidošanā  - pie treneres Alīnas Petrenko  (t.26898812) vai halles administratores (t.63107470).   

Tukuma Ledus halle aicina visus slidot gribētājus izbaudīt slidošanas prieku  slidotavā,  hokeja iemaņas pilnveidot treniņā - hokejs/slidošana ar nūjām, bet  hokeja spēles  emocijas un spriedzi piedzīvot vērojot  "HK Tukums"  un amatieru komandu sniegumu  vietēja mēroga  hokeja čempionātā "TLH", turnīros vai draudzības spēlēs, kuras notiek ledus grafika  noteiktā  laikā. 

Tukuma ledus halles kafejnīca "TLH"  apkalpos un paēdinās  gan ikdienā, gan visdažādākajos svētkos,  kā arī pasākumos  vai banketos līdz 200 personām.

Viesnīcas 14 labiekārtotajos numuriņos  kopumā var izmitināt  50 viesus. Viesnīca piemērota  gan individuālajiem atpūtniekiem, gan darījuma braucienos esošām personām, gan sportistu un tūristu grupiņām.

Mēs atrodamies  Tukuma pilsētas centrā (Stadiona ielā 3) - 800 metru attālumā no Tukuma dzelzceļa stacijas un autoostas.
Kontakti