Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

12.decembris, trešdiena
8.00-8.40 Tukuma 3.psk.
13.00-14.00 Zemgales vidusskola
14.15-16.00 Daiļslidošana
16.15-17.00 HK Tukums U11
17.00-17.45 HK Tukums U13
18.00-19.00 HK Tukums sag.gr.
19.15-20.30 HK Tukums U17
20.45-21.45 Vilava

13.decembris,ceturtdiena
10.00-11.00 Tukuma 2.vsk.
12.00-13.00 Tukuma 2.vsk
14.30-15.30 Daiļslidošana/individuāli
15.45-17.00 HK Tukums U11/U13
17.15-19.00 Daiļslidošana
19.15-20.15 Vika Wood
20.30-21.30 Gorodiņš
21.45-22.45 Telms

14.decembris,piektdiena
11.15-12.15 Kaspars
13.15-15.00 Daiļslidošana
15.15-16.15 HK Tukums U11
16.30-17.30 HK Tukums U13
17.45-19.00 HK Tukums U17 
19.15-20.30 TLH 2.Līga Rotas/Meliorceltnieks-Skonto
20.45-22.00 TLH 2.Līga Veļķi-Irlava

15.decembris,sestdiena
9.00-10.45 Raiņa ģimnāzija 
11.00-12.00 EVHS 
12.15-13.15 EVHS 
13.30-14.30 Publiskā slidošana 
17.00-18.00 Publiskā slidošana 
18.45-19.45 EHL 5.gr. Tukuma brāļi - WF3 
20.00-21.00 EHL 4.gr. Rotas/Meliorceltnieks - BBR

16.decembris,svētdiena 
12.00-14.00 Kērlings
14.15-15.15 Publiskā slidošana
16.45-17.45 Publiskā slidošana
18.00-19.00 Skonto
19.15-20.15 Gorodiņš
20.30-21.30 Rotas/Meliorceltnieks

 

 

 



Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

17.decembris, pirmdiena
7.45-8.45 Tukuma 2.pamatskola 
11.00-12.00 NTZ
13.30-14.30 E.Birznieka Upīša 1.psk.
15.30-16.30 Daiļslidošana
16.45-17.45 HK Tukums U11/U13
18.00-19.00 HK Tukums sag.gr.
19.15-20.15 Vika Wood
20.30-21.30 Infonet

18.decembris, otrdiena
9.30-10.30 Tume 
11.00-12.00 NTZ
13.30-15.00 Daiļslidošana
15.15-17.15 Daiļslidošana
18.00-19.00 HK Tukums U17
19.45-21.00 TLH 2. līga Tukuma Brāļi - Vika Wood 2
21.15-22.30 TLH 2. līga Skonto - Konstro

19.decembris, trešdiena
8.00-8.40 Tukuma 3.psk.
13.00-14.00 Zemgales vidusskola
14.15-16.30 Daiļslidošana
16.45-17.45 HK Tukums U11/U13
18.00-19.00 HK Tukums sag.gr.
19.15-20.15 HK Tukums U17
20.45-21.45 Vilava

20.decembris,ceturtdiena
10.00-11.00 Tukuma 2.vsk.
12.00-13.00 Tukuma 2.vsk
13.15-14.15 Tume
16.00-17.00 Publiskā slidošana
18.00-19.00 Publiskā slidošana
19.15-20.15 Vika Wood
20.30-21.30 Gorodiņš

21.decembris,piektdiena
11.15-12.15 Kaspars
15.00-16.00 Daiļslidošana
16.45-17.45 HK Tukums U11/U13
18.00-19.00 Publiskā slidošana 
19.15-20.30 TLH 2. līga Vika Wood 2 - Partner Broker

22.decembris,sestdiena
8.30-9.30 VUGD
11.00-14.30 Skonto turnīrs
14.45-15.45 Publiskā slidošana
16.00-20.30 HK Tukums
21.00-22.00 Publiskā slidošana
 

23.decembris,svētdiena 
11.00-12.00 Publiskā slidošana
14.00-15.00 Publiskā slidošana
19.15-20.15 Gorodiņš
20.30-21.30 Rotas/Meliorceltnieks