Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!  

24.janvāris, piektdiena
10.00-11.00 Kaspars
14.30-15.30 Daiļslidošana
15.45-16.45 HK Tukums U11/U9
17.00-18.00 HK Tukums U13
18.15-19.15 HK Tukums U15
19.30-20.45 TLH Vika Wood - Irlava
21.00-22.15 TLH Tukuma Brāļi - Partner Broker  

25.janvāris, sestdiena
8.30-9.30 VUGD 
9.45-11.45 Tukuma Raiņu ģimnāzija
12.30-13.30 Publiskā slidošana
15.00-18.00 Kērlings
18.30-19.30 Publiskā slidošana 

26.janvāris, svētdiena
10.00-15.00 Skabargas kauss
15.30-16.30 Publiskā slidošana
16.45-17.45 Dāmu hokejs
18.00-19.15 Skonto
19.30-20.30 Gorodiņš
20.45-21.45 Rotas/Meliorceltnieks

 

Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

27.janvāris, pirmdiena
7.45-8.45 Tukuma 2. pamatskola
13.30-14.30 E.Birznieka - Upīša 1.pamatskola
14.45-15.15 Daiļslidošana
15.15-16.00 HK Tukums U9/U11
16.15-17.00 HK Tukums U13
17.15-18.00 HK Tukums U15
18.15-19.00 HK Tukums sag.grupa
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Infonet 

28.janvāris, otrdiena
15.15-16.15 HK Tukums U11
16.30-18.15 Daiļslidošana
18.30-19.30 HK Tukums U13/U15
19.45-21.00- TLH Rota/Meliorceltnieks - Konstro
21.15-22.30 TLH Veļķi - Skonto PLAN

29.janvāris, trešdiena
7.45-8.30 Tukuma 3. pamatskola 
13.00-14.00 Zemgales vidusskola
14.15-17.00 Daiļslidošana
17.15-18.15 HK Tukums U9
18.30-19.30 HK Tukums sag.grupa
19.45-20.45 Vilava
21.00-22.00 Tukuma Brāļi

30.janvāris, ceturtdiena
15.00-15.45 HK Tukums U11/U13/U15
16.00-17.15 Daiļsidošana
17.30-19.00 HK Tukums U11/U13/U15 
19.15-20.15 Vika Wood 
20.30-21.30 Gorodiņš 
21.45-22.45 Dāmu hokejs 

31.janvāris, piektdiena
10.00-11.00 Kaspars
14.30-15.30 Daiļslidošana
15.45-16.45 HK Tukums U11/U9
17.00-18.00 HK Tukums U13
18.15-19.15 HK Tukums U15
19.30-20.45 TLH 
21.00-22.15 TLH  

1.februāris, sestdiena
8.30-9.30 VUGD 
9.45-11.45 Tukuma Raiņu ģimnāzija 
12.00-14.00 LČ U-13 Tukums - Ogre Juniors 
14.15-15.15 Publiskā slidošana 
16.00-18.00 Kērlings 
18.30-19.30 Publiskā slidošana

2.februāris, svētdiena 
10.00-11.00 Daiļslidošana 
11.15-12.15 Publiskā slidošana 
12.30-14.00 LČ U-11 Tukums - HS Rīga 2010/2 
14.30-16.30 LČ U-15 Tukums/Ozolnieki - DLSSS
16.45-17.45 Dāmu hokejs
18.00-19.15 Skonto
19.30-20.30 Gorodiņš
20.45-21.45 Rotas/Meliorceltnieks