Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

20.februāris, otrdiena

13.30-15.15 Daiļslidošana
15.30-16.30 HK Tukums U10 
16.45-17.45 Daiļslidošana
18.00-19.00 HK Tukums U12
19.15-20.15 HK Tukums U16 
20.30-21.30 Telms

21.februāris, trešdiena
12.00-13.00 Dobele
13.00-14.00 Zemgales vsk.
14.15-16.15 Daiļslidošana 
16.30-17.30 HKTukums U10/U12
17.45-18.45 Tukuma internātpamatskola 
19.00-20.00 HK Tukums U16
20.15-21.15 Vilava

22.februāris, ceturtdiena
10.00-11.00 Tukuma 2.vsk. 
11.00-11.45 Tukuma 3.psk.
12.00-13.00 Tukuma 2.vsk.
14.30-16.15 Daiļslidošana
16.30-17.30 HK Tukums U16
17.45-18.45 HK Tukums sag.gr. 
19.00-20.00 Vika Wood
20.15-21.15 Gorodiņš

23.februāris, piektdiena
12.15-13.15 Kaspars
13.30-14.30 Daiļslidošana
14.30-15.30 Tukuma Raiņa ģimnāzija
15.45-16.45 HK Tukums U10
17.00-18.00 HK Tukums U12
18.15-19.15 HK Tukums U16
19.30-20.45 TLH Vika Wood-Irlava
21.00-22.15 TLH

24.februāris, sestdiena
08.30-09.30 VUGD
09.45-10.45 Tukuma Raiņa ģimnāzija
11.00-17.30 Rotas/Meliorceltnieks kauss
18.00-19.00 EHL 6.divīzija HK Tukuma brāļi - HK SHAMANS
19.15-20.15 Publiskā slidošana
20.30-21.30 Skonto

25.februāris, svētdiena
09.30-10.30 Publiskā slidošana
10.45-11.45 HK Tukums
12.00-13.30 LČ U12 HK Tukums - Prizma 07
14.00-16.00 LČ U16 HK Tukums/HS Rīga - Liepājas SSS
16.30-17.30 Publiskā slidošana
19.15-20.15 Gorodiņš
20.30-21.30 Rotas/Meliorceltnieks

 

Ledus grafikā iespējamas izmaiņas!

26.februāris, pirmdiena
07.45-08.45 Tukums 2.psk. 
13.30-14.30 E.Birznieka Upīša 1.psk. 
15.00-17.30 Daiļslidošana
17.45-18.45 HK Tukums sag. gr.
19.00-20.00 Vika Wood
20.30-21.30 Infonets

27.februāris, otrdiena 
13.30-15.15 Daiļslidošana
15.30-16.30 HK Tukums U10 
16.45-17.45 Daiļslidošana
18.00-19.00 HK Tukums U12
19.15-20.15 HK Tukums U16 
20.30-21.30 Telms

28.februāris, trešdiena
13.00-14.00 Zemgales vsk.
14.15-16.15 Daiļslidošana 
16.30-17.30 HKTukums U10/U12
17.45-18.45 Tukuma internātpamatskola 
19.00-20.00 HK Tukums U16
20.15-21.15 Vilava

1.marts, ceturtdiena
10.00-11.00 Tukuma 2.vsk. 
12.00-13.00 Tukuma 2.vsk.
13.45-14.20 Tukuma 3.psk.
14.30-16.15 Daiļslidošana
16.30-17.30 HK Tukums U16
17.45-18.45 HK Tukums sag.gr. 
19.00-20.00 Vika Wood
20.15-21.15 Gorodiņš

2.marts, piektdiena
12.15-13.15 Kaspars
13.30-14.30 Daiļslidošana
14.30-15.30 Tukuma Raiņa ģimnāzija
15.45-16.45 HK Tukums U10
17.00-18.00 HK Tukums U12
18.15-19.15 HK Tukums U16
19.30-20.45 TLH
21.00-22.15 TLH

3.marts, sestdiena
08.30-09.30 VUGD
09.45-10.45 Tukuma Raiņa ģimnāzija
11.00-18.00 LČ U10 A grupa
18.00-19.00 EHL 6.div. HK Tukuma Brāļi-HK Meteors 
19.15-20.15 Publiskā slidošana
20.30-21.30 Skonto

4.marts, svētdiena
12.00-13.00 Publiskā slidošana
15.30-16.30 Publiskā slidošana
17.00-18.00 EHL 4.div. HK Rotas/Meliorceltnieks-HK Skille
19.15-20.15 Gorodiņš