Nedēļas aktuālos pasākumus aicināt skatīt Ledus grafikā.

Nāc spēlēt kērlingu! 
Aicinām grupas azartiski pavadīt brīvo laiku un iepazīt kērliga spēles pamatus. 
Kērlinga inventārs pieejams uz vietas; izprast spēli palīdzēs  instruktors. Dodoties uz kērlinga spēli, līdzi jāņem kāds  siltāks  apģērbs (hallē gaisa temperatūra ir aptuveni +10 grādi) un maiņas apavi (vislabāk sporta apavi).  Zvaniet - vienosimies par nodarbību laiku, personu skaitu, kā arī par papildus vēlmēm ( saunu pēc nodarbības). Mēs parūpēsimies, lai Jūsu pasākums kļūtu par neaizmirstamu notikumu un sniegtu Jums daudz pozitīvu emociju. 
Kontakti:  Modris Liepiņš tālr.26635775 
E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 
 
SVĒTKI NĀK!
Piedāvājam telpas svētku pasākumiem. 
  
Skolēnu ekskursija „Izspēlē olimpiādi” Tukuma ledus hallē 
Ekskursijā „Izspēlē olimpiādi” skolēniem būs iespēja kļūt par Olimpiādes dalībniekiem un atraktīvi izspēlēt Olimpiskās spēles no atklāšanas ceremonijas līdz apbalvošanai. Pēc atklāšanas parādes, kurā tiks svinīgi pacelts Olimpiskais karogs un nolasīts Olimpiskais zvērests, skolēni varēs sacenties improvizētās sacensībās pēc izvēles - slidošanā, kērlinga spēlē vai hokejā. Olimpiskā atribūtika un sacensību inventārs - nodrošināts. Olimpiādes noslēgumā dalībnieki saņems nelielu piemiņas velti. Tāpat piedāvājumā iespēja apskatīt ledus mašīnu un izzināt kā top ledus un aplūkot  Tukuma novada olimpiešu izcīnītās medaļas un kausus. Pēc kārtīgas sportošanas –  foto mirklis pie Olimpiskās vitrīnas.  
 
Cena: EUR 5,00 no personas
Skaits: grupa, vismaz 15 personas
Pasākuma ilgums: 3 stundas
Ekskursija jāpiesaka pa tālruni 26635775
Adrese: Stadiona iela 3, Tukums
 
Pasākuma foto aicinām skatīt laikraksta „Neatkarīgās Tukuma Ziņas”
galerijā
http://www.ntz.lv/sports/skolenu-olimpiska-diena-tukuma-foto